Dowiedz się jak wesprzeć szpital

Pomoc w ramach darowizn rzeczowych i finansowych

W kwestiach związanych z ustaleniem szczegółów przekazania darowizn rzeczowych oraz pieniężnych prosimy każdorazowo o kontakt z Działem Administracji Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego im. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku.
Gorąco zachęcamy do włączenia się w zbiórkę środków ochrony osobistej dedykowanych przeciwdziałaniu epidemii koronawirusa SARS-CoV-2.

Kierownik Działu Administracji
Jakub Amsolik
tel. 602 665 510
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku
Alior Bank SA
21 2490 0005 0000 4530 5432 7076

Informacja dla organizatorów zbiórek pieniężnych

Jeżeli zdecydowali się Państwo na wsparcie naszego szpitala poprzez organizację zbiórki pieniężnej (np. w serwisie zrzutka.pl czy pomagam.pl) prosimy przed założeniem zbiórki o kontakt z Rzecznikiem Prasowym naszego szpitala.
Wcześniejsza informacja jest niezbędna w celu dopełnienia wszelkich niezbędnych formalności związanych z prowadzeniem zbiórki oraz późniejszym wypłaceniem zebranych środków.

Rzecznik Prasowy
Michał Orłowski
Tel. 729 109 108
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pomoc w ramach projektu „Wsparcie dla szpitala”

Mogą Państwo wspomóc nasz szpital również poprzez platformę https://www.wsparciedlaszpitala.pl/, do którego przystąpiliśmy w 2020 roku. System przygotowany został przez programistów i naukowców. Za jego pośrednictwem będziemy Państwa informowali o naszych aktualnie najważniejszych potrzebach wsparcia.

Darczyńców i lokalnych koordynatorów zbiórek gorąco zachęcamy do zgłaszania się za pośrednictwem zamieszczonego na stronie formularza.

SERDECZNIE DZIĘKUJĘMY ZA KAŻDĄ PAŃSTWA POMOC!