Ale będzie zabawa! Panie Karolina i Magdalena od dawna wspierają najmłodszych pacjentów naszego szpitala. Ostatnio zorganizowały zbiórkę artykułów papierniczych, szkolnych i artystycznych, które wykorzystają dzieci i młodzież podczas zajęć plastyczno-technicznych.

Panie Karolina i Magdalena mają na koncie wiele skutecznie przeprowadzonych akcji charytatywnych. Duet ten wyróżnia nie tylko wielka troska i szczodrość, ale przede wszystkim sprawność przeprowadzanych zbiórek. Na pytanie dlaczego to robią, panie odpowiadają skromnie, że lubią pomagać. W ich akcje i zbiórki angażuje się wiele osób z zawsze gotową do pomocy asystentką zarządu naszego szpitala Panią Patrycją. Dzięki zaangażowaniu wszystkich darczyńców na oddziały trafią m.in. kolorowanki, zeszyty, bloki rysunkowe, pędzle, farby, pisaki, kredki, długopisy, książki, puzzle, balony, bibuły, plasteliny, styropianowe kule, serduszka i jajeczka, brokaty, kolorowe kleje, wełna do ozdoby i wiele innych akcesoriów do rękodzieła. Cena zebranych przedmiotów przekroczyła 1,5 tysiąca złotych, a panie Karolina i Magdalena zapewniają, że wkrótce znów wesprą naszych pacjentów.

Dziękujemy serdecznie za wsparcie!